Haber

İmamoğlu kendini başkan yardımcısı ilan etti!

14 Mayıs gecesi Kemal Kılıçdaroğlu’nu cumhurbaşkanı ilan eden İBB Lideri Ekrem İmamoğlu, emsal teşkil eden telaffuzlarıyla yine şaşırtmaya devam ediyor. İmamoğlu Kılıçdaroğlu’nu başkan yaptıktan sonra bu kez kendisini başkan yardımcılığına atadı.

BAŞKAN YARDIMCISI TANITTI

Muhtemelen seçim gecesi Kılıçdaroğlu’nu başkan ilan ettiği için kendisini başkan yardımcısı ilan etti. Basın mensuplarına gönderdiği davet e-postasında, “İBB Başkanı ve Millet İttifakı Başkan Yardımcısı Ekrem İmamoğlu”sözünü kullandı.

muhabirlere “Değerli basın mensupları, Maltepe’de düzenleyeceğimiz ’19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’ programımızda İBB Başkanı ve Millet İttifakı Başkan Yardımcısı Ekrem İmamoğlu’nun konuşma saati 20:00 olarak değişmiştir. Bilginize”bildirim gönderildi.

KILIÇDAROĞLU’YU DA BAŞKAN YAPARDI

Seçim sonuçlarının arkasında Ekrem İmamoğlu, Millet İttifakı ve Kemal Kılıçdaroğlu olmasına rağmen kameralar önünde zafer konuşması yaptı.

Kendi kendine atama yapan İmamoğlu, 14 Mayıs’ta Kılıçdaroğlu’nu açıklamasından günler sonra kendisini cumhurbaşkanı yardımcısı ilan etti.

KAYNAK: HABER7

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu